Stephen King “Kerė“

Jau seniai norėjau perskaityti šią knygą arba peržiūrėti filmą, pastatytą pagal ją, nes dažnai girdėdavau, skaitydavau, kad įdomi, šiurpi, baisi knyga bei filmas. To baisumo knygoje neradau, tačiau knyga patiko. Kerė – iš pirmo žvilgsnio paprasta mokinė, tačiau klasės draugai ją įžeidinėja, tyčiojasi. Juk kiekvienoje mokykloje yra tokių vargšelių, kuriuos už nieką terorizuoja kiti mokiniai. Ne tik mokykloje, bet ir namuose situacija ne kokia: jos mama – religinė fanatikė, viskas, kas susiję su kūno pasikeitimais,kūniškais malonumais, yra nuodėminga. Tačiau Kerė nenori būti tokia kaip mama, ji nori pritapti prie kitų mokinių. Viskas atrodytų paprasta ir skaityta, girdėta, jei ne nepaprasta Kerės galia, kurią ji nukreipia prieš savo kankintojus.

Knygoje yra ne tik šis romanas, bet ir trys apsakymai: “Kukurūzų vaikai“, “Korporacija “Meskite rūkyti“ “, “Kartais jie sugrįžta“, kurie patiko netgi labiau, negu “Kerė“.

“Kukurūzų vaikai“ turbūt daugeliui jau žinoma istorija apie vaikus, kurie išžudo visus suaugusius ir garbina kukurūzus bei aukoja jiems aukas.

 “Korporacija “Meskite rūkyti“ “ labai nustebino. Herojui draugas pataria apsilankyti pas specialistus, kurie tikrai padės jam mesti rūkyti. Jis neatskleidžia, kokius būdus ta korporacija naudoja, tačiau herojus greitai pats tai išsiaiškina ir meta rūkyti. Tikrai labai efektyvus būdas, tačiau kraupu apie tokį net pagalvoti..

“Kartais jie sugrįžta“ yra apie mokytoją, kurio brolį vaikystėje nužudo grupelė paauglių. Daugelį metų jį kankina tos nakties košmarai, kol vieną dieną viskas pradeda kartotis iš naujo…

 

Puslapių skaičius: 272

Knyga nuosava.

Perskaičiau 21.07.2012

Vertinimas: 5/5

 

Reklama

Parašykite komentarą

Filed under Knygos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s