E.L. James Fifty Shades of Grey

Taigi perskaičiau šiuo metu labai populiarią “erotinę“ knygą. Na erotikos buvo, bet nieko stebuklingo, jos nėra labai daug ir  daug kas kartojasi.  Atrodo, kad autorė norėjo šokiruoti skaitytojus kai kuriomis erotinėmis scenomis. Tačiau ne tiek šokiravo, kiek privertė pasibjaurėti ir pagalvoti “Kas per..?“

Susipažinkime su knygos veikėjais: Anastasia Steele – gera, kukli mergaitė, niekada neturėjusi vaikino. Susipažįsta su labai turtingu ir garsiu didelės kompanijos savininku Christian’u Grey, kuris turi truputį kitokį požiūri į daugelį daugelį, ypač meilę ir seksą. Jis nori viskam vadovauti ir nori, kad visi jam paklustų. Taigi geroji Ana įsimyli, kaip ji pati jį vadina “control freak“, Christian’ą ir prasideda jų keisti Dominant/submissive santykiai. Nenoriu atskleisti smulkesnių knygos detalių ir įvykių, kad išliktų bent kiek paslapties. Tačiau, kas man labiausiai užkliuvo skaitant, tai, kad ji viskam paklūsta, ką Christian’as jai liepia daryti ir ko nedaryti. Ir jos žodynas, tiksliau trys frazės (“Holy shit!“/“Holy crap!“/“Holy fuck!“), kurias ji sako nuolat, kai Christian’as pasako ką nors šokiruojančio ir šios frazės visiškai nesiderina prie kuklios ir paklusnios Anos charakterio.

Internete teko užtikti vieną labai įdomų faktą apie šią knygą, kad ji priklauso FanFiction ir yra parašyta remiantis Twilight saga. Taigi pasirodo, kad ši knyga yra erotiška Twilight versija. Plačiau apie tai ČIA.

Knygoje man įdomiausi  buvo Anos ir Christian’o santykiai, nes jo gyvenimo istorija labai paslaptinga, tačiau abejoju ar skaitysiu kitas dvi šios knygos dalis 50 Shades Darker ir 50 Shades Freed, nes, nors ir knyga erotiška, tačiau dialogai, rašymo stilius gana vaikiškas.

 

Puslapių skaičius: 514

Knyga nuosava.

Perskaičiau 18.11.2012

Vertinimas: 2/5

 

Reklama

Parašykite komentarą

Filed under Knygos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s